1399/10/30         

سراسر وب تصاوير فايل ها اين سايت ( جستجوي پيشرفته )


کاربر مهمان
 ( ورود | عضويت )    


 

آخرين مباحث گفتگو
 

آخرين عناوين خبري
 
 
 

تمرینات آمادگی تیم‌های شهرداری تبریز تا 10 روز دیگر آغاز می‌شود   نسخه قابل چاپ   بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

تمرینات آمادگی تیم‌های شهرداری تبریز تا 10 روز دیگر آغاز می‌شود

مدیرعامل سازمان ورزش قهرمانی شهرداری تبریز گفت: بلافاصله پس از اردوی بزرگسالان و جوانان تیم ملی والیبال کشورمان، تمرینات تیم والیبال شهرداری تبریز و تمام هفت رشته حاضر در لیگ برتر تا 10 روز دیگر آغاز خواهد شد.

یوسف قوام‌لاله در تبریز افزود: با حفظ اسکلت اصلی و قرارداد با بازیکنان تراز اول حرف‌های زیادی برای گفتن در فصل 91-92 خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: در همین زمینه تمرینات تیم هندبال با حفظ بدنه اصلی و تزریق چند بازیکن جدید آغاز شده است و امیدواریم پس از سال‌ها دوری از مسابقات لیگ برتر نماینده شایسته‌ای برای تبریز باشیم.

قوام‌لاله تاکید کرد: سازمان ورزش قهرمانی تمام رشته‌های ورزش به جز فوتبال را زیرپوشش خود قرار داده است و امسال با تیم‌داری در هفت رشته والیبال، هندبال، شنا و شیرجه، راگبی، حاکی، والیبال نشسته و بسکتبال در لیگ برتر حضور فعال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: البته با موافقت شخص شهردار و هیئت مدیره سازمان ورزش می‌توان بر تعداد تیم‌های موجود افزود اما حضور رشته‌های فوق در لیگ‌های برتر سال 91-92 قطعی شده است.

مدیرعامل سازمان ورزش قهرمانی شهرداری تبریز ادامه داد: امسال شهردار دست به تغییراتی در ساختار ورزش این مجموعه بزرگ زد تا گام مثبتی برای پیشرفت سایر رشته‌‌های ورزشی برداشته شود.

وی گفت: با این کار دیگر رشته‌های ورزشی از زیر سایه فوتبال بیرون آمده و می‌توانند با درخشش خود را نشان دهند که تبریز در چه رشته‌هایی ظرفیت قهرمانی دارد؛ ضمن آنکه با شفاف‌سازی، هر مدیر نسبت به رشته ورزشی زیر پوشش خود جوابگو خواهد بود.

قوام‌لاله تصریح کرد: در این تفکیک طی حکمی از طرف شهرداری کلانشهر تبریز مدیر باشگاه فوتبال، مدیر ورزش‌های همگانی و مدیرعامل سازمان ورزش‌های قهرمانی منصوب شدند که در مواقع لزوم نسبت به شفاف‌سازی موارد زیرپوشش خود اقدام کنند.

وی اظهار امیدواری کرد، با تغییراتی که شهردار در مجموعه ایجاد کرده است و اینکه خود شخصاً مسائل ورزش را دنبال می‌کند، شاهد موفقیت‌های بیشتری نسبت به سال‌های گذشته بود.

منبع خبر : خبرگزاری فارس
بازگشت


 
 


 صادرات انواع خشکبار ، کشمش ، خرما ، پسته ، گردو
 شرکت بازرگانی اروم نوین یکتا)سهامی خاص) صادر کننده نمون ...
 آپارتمان رهن اجارهای لوکس
 خیابان منصور -کوچه قره باغی ها-آپارتمان قره باغی ها-آپا ...
 طراحی و آماده سازی سایت بر اساس جوملا
 امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که ت ...
 فروش ملک کلنگی با 2 باب مغازه تجاری
 ملکی به مساحت 220 متر دارای 80 متر مغازه دو بر تجاری، 1 طبق ...
 مسکن سایه تبریز 09144143150
 مشاوره _ محاسبه _ مراقبه رمز موفقیت شما در امر مسکن و ا ...